کلینیک مروارید

دستگاه لیزر دایود لومینا آیس ۲۰۲۲

1402/08/22
100
5
0

دستگاه لیزر دایود لومینا، لیزر‌ی بسیار پر توان است که شدت بالایی از پرتو لیزر‌ی را در سطح مقطع خروجی دستگاه ایجاد می کند.

دستگاه لیزر دایود لومینا آیس ۲۰۲۲

دستگاه لیزر دایود لومینا، لیزر‌ی بسیار پر توان است که شدت بالایی از پرتو لیزر‌ی را در سطح مقطع خروجی دستگاه ایجاد می کند. این سطح از توان بالا نور، توسط رنگدانه هایی که در فولیکول های مو قرار دارند جذب می شود. در بازه زمانی بسیار محدودی که هر پالس لیزر‌ی ایجاد می کند، توان بالایی در موهای بدن جذب شده و موجب افزایش دمای آن ها می شود. در این حالت ساقه و ریشه مو به شدت آسیب دیده و توان رشد مجدد آن تا حد بسیار بالایی کاهش می یابد. سطح مقطع بزرگ تابش پالس لیزر دایود موجب خواهد شد تا در مدت بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی از موهای بدن حذف شده و فرآیند حذف موهای زاید در زمان کوتاه تری انجام شود. انطباق طول موج لیزر دایود با باند جذب در رنگدانه های فولیکول مو موجب افزایش بازده و توان لیزر دایود در مقایسه با سایر روش های رایج مانند تکنولوژی IPL  و الکساندرایت خواهد شد. شما میتوانید دستگاه لیزر دایود لومینا آیس را از فروشگاه اینترنتی تامین شو خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

معرفی کامل لیزرهای دایود 

لیزر موهای زائد بدن یکی از عمل های زیبایی است که بدون نیاز به عمل جراحی انجام می شود که در این بین یکی از جدیدترین تکنولوژی های رفع موهای زائد، لیزر دایود است. این تکنولوژی بدون در نظر گرفتن تیپ پوستی و جنس مو برای تمامی سنین قابل استفاده است و متقاضیان حذف موهای زائد با دستگاه لیزر می­ توانند بدون هیچگونه عارضه ای از قبیل درد و سوختگی از لیزر دایود استفاده کنند. صاحبان کلینیک ها با شناخت تفاوت‌ها و فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت، خرید لیزر دایود لومینا آیس را به عنوان یک تکنولوژی جدید که علاوه بر طول عمر زیاد و قیمت مناسب کارایی آسان و کاربری راحتی نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر مو دارند خرید این دستگاه را ترجیح می دهند. دستگاه لیزر دایود لومینا به دلیل سطح مقطع بزرگ و فرکانس کاری بالا سرعت پوشش دهی  بسیار بالاتری برای نواحی مختلف بدن نسبت به روش‌های رایج مانند IPL دارد و این امر سبب شده تا کل فرایند ۴ برابر سریعتر از سایر روش ها انجام گیرد همچنین به دلیل انطباق طول موج جذب رنگدانه های مو با طول موج ساطع شده از لیزر دایود لومینا فرآیند حذف موهای زائد با این تکنولوژی بدون درد خواهد بود لذا با حذف انرژی زائد روی پوست که در روش های  IPL بیشتر مشاهده می‌شود درد در فرایند حذف موهای زائد وجود نخواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از ژل مخصوص لیزر نیز به کمتر شدن درد کمک بسیاری میکند.

مشخصات و ویژگی‌های دستگاه لیزر دایود لومینا 

 • سیستم خنک کننده یکپارچه tec 
 • توان بالای خروجی لیزر
 • طول عمر بالای دستگاه 
 • ۱۵ ساعت عملکرد بدون وقفه 
 • استفاده از طول موج ۸۰۸ نانومتر
 • قابلیت حمل و نقل آسان و کم خطر
 • سهولت فرآیند نصب و شروع به کار دستگاه لیزر
 • حداقل عوارض جانبی پوستی مانند قرمزی و تورم
 • سرعت بسیار بالا به دلیل استفاده از لیزر پرتوان (۲۰۰۰ وات)
 • تطابق طول موج لیزر با محدوده جذب در پیگمنت های (رنگدانه) فولیکول مو 
 • پوشش وسیع مناطق بدن نسبت به تکنولوژی IPL به دلیل سطح مقطع بزرگ و فرکانس کاری بالا

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

آخرین مقالات