با تزریق بوتاکس، به آسانی خطوط چین و چروک‌های صورت خود را کاهش دهید و احساس آرامش و اعتماد به نفسی مطلق با پوستی زیبا و جوان‌تر به‌دست آورید

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شهر قدس بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شهر قدس

  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس

مزیت های تزریق بوتاکس در کلینیک مروارید

کاهش چین و چروک

کاهش چین و چروک

بوتاکس با کاهش انقباض عضلات و پارالیز موقت آن‌ها، می‌تواند چین و چروک‌های صورت و دیگر نقاط بدن را بهبود بخشد. خطوط انفی خندان، خطوط جلوی چشم‌ها (چروک‌های چشم)، خطوط ریشه‌ی ابرو و خطوط پیشانی از جمله مواردی هستند که با استفاده از بوتاکس کاهش می‌یابند.

نتایج سریع

نتایج سریع

یکی دیگر از مزایای بوتاکس این است که نتایج آن به سرعت قابل مشاهده هستند. عمدتاً در چند روز اول پس از تزریق، کاهش چین و چروک‌ها مشهود می‌شود و نیاز به زمان طولانی برای دیدن نتایج نیست.

تطبیق‌پذیری

تطبیق‌پذیری

تزریق بوتاکس به اندازه‌ی کافی تطبیق‌پذیر است و می‌توان آن را با سایر روش‌های زیبایی مانند تزریق‌های پرکراتین (فیلر) یا روش‌های جراحی همراهی کرد.

رفع تنش عضلانی

رفع تنش عضلانی

بوتاکس به عنوان یک ماده مهار کننده عصبی، به کنترل تنش عضلات کمک می‌کند. این تنش می‌تواند مشکلات مانند میگرن و دیسفونی را کاهش دهد و به تسکین دردهای عضلانی مرتبط با برخی اختلالات مزمن کمک کند.

تزریق بوتاکس

به جرات می توان گفت که تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین و وسیعترین روش ها برای برطرف کردن چین و چروک های صورت و جوانسازی پوست می باشد. تزریق بوتاکس روشی ایمن و موثر برای ازبین بردن خطوط اطراف چشم و چین و چروک های ناحیه پیشانی و خط اخم می باشد.

تعرفه ی خدمات

تزریق بوتاکس
#
عنوان خدمت
قیمت (تومان)
#
بوتاکس خط اخم
0
#
بوتاکس پیشانی
0
#
بوتاکس خطوط پنجه کلاغی
0
#
بوتاکس لیفت بینی
0
#
بوتاکس زیر بغل
0
#
بوتاکس کل صورت (مصپورت)
1,000,000
#
ترمیم بوتاکس
0
#
مشاوره بوتاکس
0
#
ویزیت
100,000
0

سوالات متداول درباره تزریق بوتاکس

kkk