میکرونیدلینگ: راهی آسان به پوستی زیبا و جوانتر!

با تحریک طبیعی کلاژن، میکرونیدلینگ به طور کامل به مشکلات پوستی از جمله چین و چروک‌ها، جای جوش‌ها، و زغذه‌های پوستی پایان می‌دهد. مراقبت‌های ساده پس از انجام این روش، به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن از نتایج بی‌نظیر آن لذت ببرید. با میکرونیدلینگ، روزهایی با پوست خوش‌رنگ و جوانتر پیش رو دارید. همین حالا تجربه کنید!

  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس

مزیت های میکرونیدلینگ در کلینیک مروارید

افزایش تولید کلاژن

افزایش تولید کلاژن

میکرونیدلینگ تحریک مؤثری بر روی کلاژن پوست دارد. در نتیجه، فعال‌سازی تولید کلاژن، باعث بهبود ساختار و کیفیت پوست می‌شود. این کلاژن جدید به طبیعی‌ترین شکل ممکن بافته می‌شود و می‌تواند باعث کاهش چین و چروک‌ها، زخم‌های اکنه و جای جوش، و نرم شدن زخم‌های خطی شود.

کاهش ظاهر زخم‌ها و جای جوش

کاهش ظاهر زخم‌ها و جای جوش

میکرونیدلینگ می‌تواند ظاهر زخم‌ها و جای جوش‌ها را بهبود بخشد. این فرآیند باعث کاهش اندازه و عمق زخم‌ها و کمک به ترمیم سریع‌تر بافت پوستی می‌شود.

بهبود زغذه پوست

بهبود زغذه پوست

میکرونیدلینگ باعث ایجاد کانال‌های میکروسکوپیک در پوست می‌شود که قادر به جذب مواد مغذی و محصولات بهداشتی هستند. این به پوست اجازه می‌دهد تا مواد مغذی بیشتری دریافت کند و بهبود یافته و مرطوب شود.

درمان ملانوتراپی

درمان ملانوتراپی

میکرونیدلینگ می‌تواند به عنوان روش درمانی برای کاهش رنگ پوست (ملانوتراپی) مؤثر باشد. این روش باعث تسهیل ترمیم ناحیه‌های پوستی تیره‌تر و کاهش تولید ملانین (پیگمانت‌ها) در ناحیه‌های بیش از حد رنگ‌دار می‌شود.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید برای جوانسازی پوست و به خصوص درمان آسیب های پوستی مانند جای جوش و جای زخم است . در این روش سوزن های بسیار ریز و ظریفی سوراخ هایی را در پوست ایجاد می کنند بنابراین راه برای تنفس و خون رسانی به لایه های زیرین پوست باز می شود و جوانسازی پوست اتفاق می افتد.

پکیج های میکرونیدلینگ کلینیک مروارید

تعرفه ی خدمات

میکرونیدلینگ
#
عنوان خدمت
قیمت (تومان)
#
مزونیدلینگ
400,000
#
مزوتراپی مو
400,000
#
مزوتراپی صورت
400,000
0

سوالات متداول درباره میکرونیدلینگ

kkk