میکرونیدلینگ: راهی موثر برای بازسازی و جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ: راهی موثر برای بازسازی و جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ با تحریک طبیعی کلاژن، به طور کامل به مشکلات پوستی از جمله چین و چروک‌ها، جای جوش‌ها، و زخم های پوستی پایان می‌دهد. مراقبت‌های ساده پس از انجام این روش، به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن از نتایج بی‌نظیر آن لذت ببرید. با میکرونیدلینگ، پوست خود را خوش‌رنگ و جوانتر کنید. همین حالا تجربه کنید!

  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس
  • کلینیک زیبایی در شهرقدس

مزیت های میکرونیدلینگ در کلینیک مروارید

افزایش تولید کلاژن

افزایش تولید کلاژن

میکرونیدلینگ موجب تحریک کلاژن سازی در پوست می شود. این فرآیند، با فعال‌سازی تولید کلاژن، کیفیت و قوام پوست را بیشتر می کند. کلاژن جدید نیز می‌تواند باعث کاهش چین و چروک‌ها، زخم‌های اکنه و جای جوش شود.

کاهش جای جوش و  زخم

کاهش جای جوش و زخم

میکرونیدلینگ به موجب ایجاد کانال‌های میکروسکوپیک، می‌تواند ظاهر زخم‌ها و جای جوش‌ها را بهبود بخشد. این فرآیند منجر به کاهش اندازه و عمق زخم‌ها می‌شود و به ترمیم سریع‌تر بافت پوستی کمک می‌کند.

جذب مواد مغذی بیشتر به درون پوست

جذب مواد مغذی بیشتر به درون پوست

میکرونیدلینگ باعث ایجاد کانال‌های ریز و میکروسکوپیک در پوست می‌شود که قادر به جذب مواد مغذی هستند. این فرآیند به پوست اجازه می‌دهد تا مواد مغذی بیشتری را جذب کند و سریع تر خود را ترمیم نماید.

درمان لک های پوستی

درمان لک های پوستی

"میکرونیدلینگ به عنوان یک روش درمانی مؤثر برای کاهش لک‌های پوست معرفی می‌شود. این روش بسیار عالی است. زیرا با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک، تولید ملانین (پیگمانت‌ها) در ناحیه لک‌های پوستی را کاهش داده و در نتیجه، لک‌های پوستی را روشن‌تر و محو می‌کند."

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید برای جوانسازی پوست و به خصوص درمان آسیب های پوستی مانند جای جوش و جای زخم است . در این روش سوزن های بسیار ریز و ظریفی سوراخ هایی را در پوست ایجاد می کنند بنابراین راه برای تنفس و خون رسانی به لایه های زیرین پوست باز می شود و جوانسازی پوست اتفاق می افتد. از کاربردهای اصلی میکرونیدلینگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. جواسازی پوست: تحریک کلاژن سازی در لایه های عمیق پوست و کاهش نقص‌ها و ناهمواری های پوستی. 2. کاهش چین و چروک: کمک به کاهش ظاهر چین و چروک‌های سطحی و عمیق پوست. 3. ترمیم آسیب‌های پوستی: کمک به ترمیم جوش، جای جراحی، جای زخم وآکنه کاهش اثرات لکه‌های تیره: کاهش اثرات لکه‌های تیره یا هایپرپیگمانتیشن پوستی. 4. تقویت موها: تقویت و ترمیم موها در برخی موارد. 5. افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست: با ایجاد سوراخ‌های میکرو، افزایش جذب موثری از محصولات مراقبت از پوست را موجب می شود.

کلینیک مروارید

تعرفه ی خدمات

میکرونیدلینگ
#
عنوان خدمت
قیمت (تومان)
#
مزونیدلینگ
850,000
0

سوالات متداول درباره میکرونیدلینگ

کلینیک مروارید